Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Více

Specifikace Midas Kanalizační zpětná klapka dvojitá DN 125

Popis produktu

DVOJITÉ ZPĚTNÉ KLAPKY

Dvojitou bezpečnost Vám zaručí systém Duo Protect

CO JE ZPĚTNÁ KLAPKA DUO PROTECT?Toto zařízení patří do skupiny protizáplavových zařízení klasifikovaných podle evropské normy 13564 mezi zařízení typu 2. Klapky Typ 2 se kvalifikují jako protizáplavové zařízení pro zástavbu do vodorovného potrubí, jsou vybaveny dvěma mechanismy automatického zavírání a jedním mechanismem havarijního (ručního) zavírání.

PROČ SE VYPLATÍ POUŽÍT ZPĚTNOU KLAPKU DUO PROTECT?V okamžiku výskytu zpětného průtoku zpětná klapka DUO PROTECT automaticky blokuje průtok prvním uzávěrem. V případě, že první uzávěr nebude uzavřen (nanesené nečistoty mohou zablokovat uzávěr) nebo bude poškozené těsnění (riziko prokousnutí hlodavci), druhý uzávěr automaticky blokuje průtok čímž chrání místnosti v nižších polohách před zaplavením. Po ustání jevu zpětného průtoku bude automaticky obnoven normální průtok odpadních vod.  

VÝHODY:• Dvojitá ochrana domu během přívalových dešťů:DUO PROTECT - dvouuzávěrový systém zabraňující zpětným průtokům určen pro odpadní vody obsahující fekálie*** • Dodatečné pojištění:Zpětný blok v zpětné klapce DUO PROTECT - umožňuje ruční uzavření jednoho uzávěru klapky v případě potřeby delšího vyřazení z provozu sanitární instalace v budově (např. během dovolené nebo rekonstrukčních prací).

Rozměry: d.44cm, š.21cm, v.18cm

Parametry produktu

Souhrn

Výrobce Osma opravit
Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Kontaktujte nás!

Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost.
Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.