Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Více

Specifikace CAPRICORN KGZK dvojklapková zpětná klapka DN110 DuoProtect

Popis produktu

Kanalizační dvouklapková zpětná klapka DuoProtect s uzávěrem, kombinace ABS a nerezová ocel, rozměr 110mm. Toto zařízení patří do skupiny protizáplavových zařízení klasifi kovaných podle evropské normy 13564 mezi zařízení typu 2. Klapky Typ 2 se kvalifikují jako protizáplavové zařízení pro zástavbu do vodorovného potrubí, jsou vybaveny dvěma mechanismy automatického zavírání a jedním mechanismem havarijního (ručního) zavírání. V okamžiku výskytu zpětného průtoku zpětná klapka CAPRICORN DUO PROTECT automaticky blokuje průtok prvním uzávěrem. V případě, že první uzávěr nebude uzavřen (nanesené nečistoty mohou zablokovat uzávěr) nebo bude poškozené těsnění (riziko prokousnutí hlodavci), druhý uzávěr automaticky blokuje průtok čímž chrání místnosti v nižších polohách před zaplavením. Po ustání jevu zpětného průtoku bude automaticky obnoven normální průtok odpadních vod. Přívalové deště, vyskytující se pořád častěji, mnohdy převyšují množství srážek, jež je kanalizační systém schopen pojmout. Přetížené uliční dešťové stoky se zaplňují až po nejvyšší bod, to znamená do horních poloh terénu, a všechny místnosti, které se nacházejí níže a nejsou správně zajištěny, budou zaplaveny. Kromě toho zpětné klapky Capricorn jsou doplňkovou ochranou* proti vniknutí hlodavců přímo do budovy prostřednictvím potrubí kanalizačního systému.

Parametry produktu

Souhrn

Výrobce Capricorn opravit
Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Kontaktujte nás!

Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost.
Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.